ابراهیم اسدی (6 عکس) – دانشنامه تصویری برتر

ابراهیم اسدی (6 عکس)

by ورزش in آگوست 26, 2016

ابراهیم اسدی (زاده ۱۸ خرداد ۱۳۵۸) بازیکن فوتبال اهل ایران است. وی بازیکن سابق تیم پرسپولیس در فصل ۸۳–۸۴ به سرمربیگری راینر زوبل بود. او در فصل نمایش خیره کننده‌ای از خود به نمایش گذاشت. با جدا شدن داینر سوبل از تیم پرسپولیس به دلیل اختلافاتش با علی پروین او نیز یه دلیل نیمکت نشین شدن از تیم پرسپولیس جدا شد و در فصل بعد به تیم ذوب آهن پیوست

12-1

بازیکن پیشین تیم های پرسپولیس تهران ، ذوب آهن اصفهان ، استیل آذین تهران ، ابومسلم مشهد و طبرستان صنعت ساری .

قهرمانی با پرسپولیس در سال 78 و سال 80 ( با گلزنی در بازی آخر با فجرسپاسی شیراز ) ، دو بار سومی جام باشگاه های آسیا ، قهرمانی با تیم استیل آذین در لیگ دسته اول و صعود با این تیم به لیگ برتر و قهرمانی با پرسپولیس در جام حذفی .

سابقه کار با مربیان بزرگی از جمله علی پروین ، ناصر ابراهیمی ، مصطفی دنیزلی ، آری هان ، تیودور یونگ ، اشمیت و راینر زوبل آلمانی ، نادر دست نشان ، منصور ابراهیم زاده و … را دارد .

9312

4387664_517

27092007089

ابراهیم هیچگاه به تیم ملی نرسید در حالیکه در پست خود که هافبک بود یکی از برترینها بود و یک وزنه حساب میشد . ابراهیم اسدی در حضور افرادی چون استیلی ، حلالی و … بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را سزاوارانه به بازو میبست .

او بهترین و بدترین خاطرات ورزشی خود را اینگونه تعریف میکند :

بهترین خاطره : برد شیرین ۲ بر  ۱ در برابر استقلال در دربی تهران

بدترین خاطره : مصدومیت های پیاپی که باعث عقب ماندن من از فوتبال شد .

وی در زمان مدیریت اکبر غمخوار مدیر عامل وقت پرسپولیس وقتی پروژه دور کردن علی پروین از پرسپولیس کلید خورد و بگوویچ سر کار آمد نتوانست با این مربی کار کند و بنابه عقیده خودش ناسزاوارانه از پرسپولیس دور شد و به ذوب آهن پیوست . خاطره تلخی که هیچگاه از ذهن ابراهیم اسدی پاک نمیشود .

ابراهیم اسدی برای بازی مقابل میلان به تیم دعوت شده است . اما گویا با مصدومیت مواجه است و دوره نقاهت یک عمل جراحی را طی میکند .

وی پاره ای از دوره های مربیگری را پشت سر گذاشته و میخواهد با لباس مربیگری به فوتبال برگردد .

200720070666

asadi_189

Leave a Reply