اخبار بهداشت و سلامتی پزشکی علوم پایه

ارنستو کنترراس (پزشک)

توسط 14p.ir

Ernesto Contreras (physician)
ارنستو کنترراس (۱۹۱۵-۲۰۰۳) یک دکتر مکزیکی بود. او در بیمارستان امید در تیجوانا برای بیش از ۳۰ سال خدمت کرد ،  ادعا به “رفتار” بیماران مبتلا به سرطان با آمیگدالین (همچنین ویتامین B17” نامیده می شود) را دنبال میکرد  که کاملا بی اثر بود بعد ها به ضد سرطان بودن ویتامین ب ۱۷ پی بدند که اصولا این ویتامین در بادام وحشی کشف میشود . شیوه های خود را به طور گسترده ای دنبال کرد.

کنترراس آموزش تحصیلات تکمیلی در بیمارستان بوستون کودکان در بوستون دریافت کرد. او به عنوان آسیب شناس ارشد در بیمارستان ارتش در Mexico City خدمت کرده است و استاد بافت شناسی و آسیب شناسی در دانشکده پزشکی ارتش مکزیک بود.

کانال گردشگری

درباره نویسنده

14p.ir

نظر

 • بسیارخوب. به احترام فرمایش شما باور کردم که آمیگدالین سیانوژنیک یا ویتامین ب ۱۷ ضد سرطان است . ولی آیا این بیان غیر علمی شما برای عامه مردم کافی است؟ چقدر امیگدالین؟ چند با در روز ؟ چه مدت؟ اصلا کدام سرطان ها؟ اگر کسی روزانه ۲۰ تا هسته زردآلو خورد و مسموم شد نقش اطلاعات ناقص و بی سر و ته شما در این میان چیست؟ مقالات و دلائل و یافته های دکتر مکزیکی شما چیست؟ یعنی می فرمایید من به مریض های خودم مغزهسته هلو یا بادام تلخ یا……. امیگدالین بدهم که خوب شوند یا بمیرند و راحت شوند؟لطفا مقاله یا مطالعات علمی تان را روی سایتتان قرار دهید یا برای من انکولوژیست ایمیل کنید تا من هم اگر قانع شدم کار را دنبال کنم.

  • از نظر شما سپاسگزاریم .
   جناب آقای خباز عزیز اصلا چقدر آمیگدالین ؟ این سوال شما مثل این است من سرما خورده ام و به پزشک مراجعه نکرده ام دوستم میگوید استامینیفون بخور خوب میشی آیا او دکتر است ؟ یا آیا من باید بگویم اه پس چقد استامینیفون اگر من صد تا قرص بخورم پاسخو کیست ؟ خودم چون بر پایه ای نظرات شخصی خودم قدم برداشته ام . در اینجا ما همان دوسته شما هستیم یا ب ۱۷ هست یا نیست ما آگاهی کامل را نداریم ما انتشار دهنده بر اساس روند مقالات هستیم . همانطور که میبینید در وب فارسی در این مورد مقاله ی کمی وجود دارد ولی بازم جای تشکر دارد که دوستان ما در این راستا مقاله ای برای فارسی زبانان انتشار داده اند .
   اگر شما مقاله ای کامل تر پیدا کرده اید مارا هم در این قدم همراهی کنید تا برای دیگر دوستان نتیجه بخش باشد با تشک
   البته از این مقاله هم میتوانید استفاده کنید
   https://en.wikipedia.org/wiki/Amygdalin

Leave a Comment