اخبار علوم کاربردی فناوری فناوری و تکنولوژی

اپل‌استور

توسط 14p.ir

Apple Store اپل‌استور بیوگرافی

اپل‌استور (به انگلیسی: Apple Store) (به فارسی: فروشگاه اپل) به مجموعه شرکتهای زنجیره‌ای گفته می‌شود که در سال ۲۰۰۱ به منظور فروش محصولات شرکت اپل تاسیس شد و در حال حاضر ۳۳۰ شعبه در نقاط مختلف دنیا دارد. مانند بوستون, نیویورک سیتی, شیکاگو, سان‌فرانسیسکو, توکیو, اوساکا, لندن, سیدنی, پرت (استرالیا), مونترآل, مونیخ, زوریخ, پاریس, پکن, گلاسگو, هونولولو و شانگهای. بزرگترین شعبه‌های آن کاونت گاردن در لندن, انگلستان

بزرگترین شعبه در آمریکای شمالی در شهر بوستون واقع شده‌است.

Apple Store اپل‌استور فروشگاه

فروشگاه های شیشه ای اپل با نورپردازی خاصشان، منظره ای آشنا در نقاط مختلف جهان آفریده اند. شما چه به محصولات اپل نیاز داشته باشید و چه بخواهید نگاهی به گجت های مختلف اپل بیندازید، کارکنان فروشگاه های این شرکت برخورد مناسبی با شما خواهند داشت. اما مشتری اپل بودن یک بحث است، کارمند آن بودن بحثی دیگر. کار کردن برای این غول فناوری چگونه است؟

اندی اورین از لایف هکر، از آن دسته مخاطبان خود که تجربه ی کار در اپل استور را داشتند خواسته بود نظرشان را در این باره برایش بنویسند. پاسخ هایی که او دریافت کرده بود تقریباً یک حال و هوا داشت و اکثر کاربران تجربه ی مثبتی داشته اند. او می نویسد: «مثل خرده فروشی هر محصول دیگری، کار در فروشگاه اپل هم بالا و پایین های خاص خود را دارد». او در ادامه تجربیات مفصل یکی از کاربران خود به نام آر جی از کار در فروشگاه اپل را بازگو می کند. اورین در این باره می گوید «با این تعداد فروشگاهی که اپل دارد، طبیعی است که نظرات آر جی لزوماً بازتاب دهنده ی نظرات همه ی کارکنان فروشگاه های اپل نباشد».

 

Apple Store اپل‌استور طراحی

 

به گزارش EDGARDaily این فروشگاه در “مرکز خرید امارات” واقع در شهر دوبی (Mall of the Emirates) قرار دارد و بزرگترین اپل استور این شرکت از ابتدای تاسیس اش خواهد بود. این خبرگزاری در همین رابطه می نویسد:

منبع معتبر ما می گوید این فروشگاه – که بزرگترین اپل استور خواهد بود – در واقع قرار است جایگزین مجتمع سینمایی مرکز خرید امارات باشد. زمان بندی استخدام های جدید به ما این سرنخ را می دهد که احتمالا اپل استور دبی در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۵ افتتاح خواهد شد.

مرکز خرید امارات در سپتامبر ۲۰۰۵ در شهر دوبی افتتاح گشته است و بیش از ۷۰۰ فروشگاه بزرگ را در محیطی با مساحت تقریبی ۲۲۳هزار متر مربع در خود جای داده و به همین دلیل، یک محل فوق العاده برای فروشگاه اپل خواهد بود. پیش از این هم تیم کوک در فوریه به این شهر سفر کرده بود و با نخست وزیر امارات متحده دیداری داشت، ولی اطلاعاتی در رابطه با صحبت های آنها منتشر نشد اما از همان زمان نیز به نظر می رسید تیم کوک قصد جدی برای گسترش فعالیت های اپل در این منطقه دارد.

 

Apple Store اپل‌استور

این خبر قطعا برای کاربران ایرانی بسیار خوشحال کننده است چرا که در این صورت، اپل یک قدم دیگر به ما نزدیک شده. امیدواریم روزی برسد که این شرکت به طور رسمی اپل استور خودش را در ایران هم افتتاح کند.

 

 

 

 

کانال گردشگری

درباره نویسنده

14p.ir

Leave a Comment