رنگ بندی دکوراسیون منزل ( 10 عکس ) – دانشنامه تصویری برتر

Blog

رنگ بندی دکوراسیون منزل ( 10 عکس )

by دکوراسیون و خانه داری in می 29, 2016

 

 

رنگ ها در اتاق کودکان یا بزرگ سالان چه تاثیری دارد ؟

 

رنگ بندی دکوراسیون منزل 14p.ir

رنگ بندی دکوراسیون منزل
14p.ir

 

 

رنگ بندی دکوراسیون منزل یکی از مهم ترین فاکتورهای چیدمان منزل به شمار می آید رنگ بندی دکوراسیون منزل بر روی ساکنین تاثیراتی دارد . رنگ ها بر احساسات عواطف شما تاثیرات مثبت یا منفی دارد که میتواند در روزمرگی شما تاثیر مستقیم بگذارد امروز در دانشنامه تصویری فارسی به ایم مساله بپردازیم .

 

رنگ بندی دکوراسیون منزل قرمز 14p.ir

رنگ بندی دکوراسیون منزل قرمز
14p.ir

رنگ بندی دکوراسیون منزل قرمز : یک رنگ انرژی دهنده و هیجان آور است که معمولا توصیه میشود در اتاق نشیمن از آن استفاده شود. البته بخاطر حالت رمانتیک و گرمی که دارد بعضا برای دکوراسیون داخلی حمام نیز بکار گرفته میشود. هرچند برای اتاق کودکان توصیه میشود رنگ دکوراسیونی شاد و پر انرژی است و در روحیه کودکان اثر مثبت دارد .

 

 

 

رنگ بندی دکوراسیون منزل نارنجی 14p.ir

رنگ بندی دکوراسیون منزل نارنجی
14p.ir

رنگ بندی دکوراسیون منزل نارنجی : نارنجی هم همان خصوصیات رنگ قرمز را یدک می کشد البته با کمی تفاوت که چندان به چشم نمی آید. به کار بردن رنگ نارنجی در متن اتاق ناهار خوری ایده جالبی می تواند باشد. استفاده از رنگ های نارنجی و سفید در دکوراسیون داخلی خانه باعث انرژیک بودن در خانه را به همراه دارد .

 

 

 

 

رنگ بندی دکوراسیون منزل آبی 14p.ir

رنگ بندی دکوراسیون منزل آبی
14p.ir

رنگ بندی دکوراسیون منزل آبی : این رنگ باعث کاهش ضربان قلب میشود و یک آرامش دوست داشتنی به ساکنین منزل هدیه می دهد. برای استفاده از رنگ آبی چه جایی بهتر از اتاق خواب ؟ البته استفاده از آبی آسمانی و آبی روشن برای آشپزخانه هم می تواند مفید فایده واقع شود. معمولا استفاده از رنگ آبی تیره ، بخاطر یاس و ناامیدی که در آن نهفته است توصیه نمیشود. ولی آبی روشن را میتوانید به خاطر آرامشی که به همراه می آورد استفاده کنید .

 

 

رنگ بندی دکوراسیون منزل زرد 14p.ir

رنگ بندی دکوراسیون منزل زرد
14p.ir

 

رنگ بندی دکوراسیون منزل زرد : زرد یک رنگ شاد است ، اما در عین حال کمی هم خطرناک است اگر در استفاده از رنگ زرد در طراحی دکوراسیون زیاده روی کنید حس خشم و تندخویی را افزایش می دهد. پس بهتر است رنگ زرد را در کنار رنگ های آرام بخشی مثل سفید در دکوراسیون ست کنید.

 

 

رنگ بندی دکوراسیون منزل سبز 14p.ir

رنگ بندی دکوراسیون منزل سبز
14p.ir

 

رنگ بندی دکوراسیون منزل سبز : سبزچون نمادی از طبیعت است به واقع پر است از احساس و زیبایی و بزرگترین ارمغانش برای دکوراسیون خانه طراوت و شادابی است. این رنگ را هر جای خانه که صلاح بدانید می توانید به کار ببرید.

 

 

رنگ بندی دکوراسیون منزل بنفش 14p.ir

رنگ بندی دکوراسیون منزل بنفش
14p.ir

 

رنگ بندی دکوراسیون منزل بنفش : نمادی است از تجملات و طراحی های دکوراسیون در خانه های سلطنتی و اشرافی. بنابراین اگر می خواهید آشپزخانه منزل را به آشپزخانه ملکه تبدیل کنید از این رنگ غافل نشوید. حمام هم جزء بخش هایی از خانه است که بخوبی با رنگ بنفش ست و هماهنگ میشود.

 

رنگ بندی دکوراسیون منزل مشکی 14p.ir

رنگ بندی دکوراسیون منزل مشکی
14p.ir

 

 

رنگ بندی دکوراسیون منزل مشکی : این رنگ اگر به تنهایی استفاده شود دکوراسیون خانه را به عزاکده تبدیل می کند ، ولی اگر با رنگ سفید میکس شود می تواند طراحی دکوراسیونی پر زرق و برق و ایده آل را رقم بزند. هرچند خیلی برای ایرانی ها شاید خوشایند نباشد چون رنگ مشکی رنگ ماتم است

 

 

رنگ بندی دکوراسیون منزل صورتی 14p.ir

رنگ بندی دکوراسیون منزل صورتی
14p.ir

 

رنگ بندی دکوراسیون منزل صورتی : این رنگ آفریده شده برای بانوان و خانم ها و در واقع یک رنگ کاملا رمانتیک و احساسی است. استفاده جزیی از آن در دکوراسیون اتاق خواب می تواند مفید باشد ولی اگر می خواهید همسرتان را برای همیشه از اتاق خواب فراری بدهید حتما از این رنگ بیش از اندازه استفاده کنید. به قول معروف این رنگ روی مغز آقایان قدم رو می رود.

 

 

رنگ های خنثی برای دکوراسیون منزل :اگر به دنبال یک دکوراسیون ساده و بی  سر و صدا هستید از رنگ های خنثی بیشتر استفاده کنید. این رنگ ها معمولا به عنوان رنگ زمینه استفاده می شوند و در کنار دیگر رنگ ها قرار می گیرند ولی وقتی به تنهایی به کار بروند می تواند یک سکوت محض را در دکوراسیون داخلی منزل به ارمغان بیاورند.

 

 

با تشکر دانشنامه تصویری فارسی بخش دکوراسیون و خانه داری

 

 

 

 

 

Leave a Reply