سریال همه چیز آنجاست – دانشنامه تصویری برتر

سریال همه چیز آنجاست

by چهره های زن, چهره های مرد, فرهنگ و هنر in فوریه 8, 2015

همه چیز آنجاست نام مجموعه تلویزیونی به کارگردانی شهرام شاه حسینی و ساخته سال ۱۳۹۳ است. این سریال محصول شبکه سوم سیما است. خواننده تیتراژ آن علی لهراسبی است.

175864903

داستان

داستان سریال همه چیز آنجاست در بطن خانواده محسن با بازی محمد عمرانی آغاز میشود. خانواده محسن متشکل از امین زندگانی در نقش مهدی و حسن مهری در نقش مهران پسران خانواده را بازی میکنند و حدیث میرامینی در نقش مهرنوش دختر خانواده است که در کنار مهرانه مهین ترابی مادر خانواده به ایفای نقش می پردازند. عروس خانواده را الهام حمیدی بازی می کند که در سریال همسر امین زندگانی است.

داستان سریال کاملا عادی و رئال است و دقیقا عین موضوعات اجتماعی هست که در قالب خانواده ها در جامعه شکل می گیرد و در سریال نیز به همین صورت روایت می شود بررسی مشکلات جوانان و حرف دل آنها بخشی دیگر از سریال رو تشکیل میدهد.

1417947093_1417894014_13_20141125_1656652960 e874c4b43 Hamechizanjast_09 Hamechiz-Anjast-Back_04 Maryam-Masoomi serial_hame-chiz-anjast_tazeno_ir_1 www.serial-actress.ir همه-چیز-آنجاست-Serial-7

 

خلاصه داستان سریال همه چیز آنجاست به این صورت است که : کارگاه تولیدی خانواده محسن قدیمی به علت ورود کالاهای خارجی به تعطیلی کشانده می‌شود. مهدی پسر بزرگ خانواده در گیر و دار رفع مشکلات به وجود آمده به بسیاری از رازهای خانواده پی می‌برد. داستان سریال با قصه خانواده محسن قدیمی ادامه پیدا می کند و در دل قصه اصلی داستان سایر خانواده ها روایت می شود.

مریم معصومی

maryam_masoumi_tazeno_ir-16

Hame-Chiz-Anjast Maryammasoumi_05

مریم معصومی بازیگر جوان کشورمان در سریال همه چیز آنجاست نقش سمانه رو بازی می کند که شوهری به اسم اسماعیل دارد که به شدت شکاک است و در تمامی موقعیت ها همسرش را کنترل می کند از دانشگاه گرفته تا محل کار و گستاخی را به حدی می رساند که موبایل نامزدش را چک می کند. داستان سمانه و اسماعیل از داستان های فرعی سریال همه چیز آنجاست که با دعوای اسماعیل با مهرنوش دوست سمانه که حدیث میر امینی ایفا گر نقش آن است جذابیتی را در داستان بوجود آورده است. مریم معصومی متولد اسفند سال ۶۵ است و پیش از این در سریال های سه دونگ سه دونگ و ۳۹ هفته به ایفای نقش پرداخته است.

 

بازیگران

بازیگر شخصیت نقش
امین زندگانی مهدی فرهمند پسر خانواده
الهام حمیدی پرستو (همسر مهدی) پسر خانواده
مهرانه مهین ترابی اکرم مادر خانواده
سام درخشانی فانی صاحب شرکت و خریدار کارگاه
حسین مهری مهران فرهمند پسر خانواده
آشا محرابی سحر همسر دوم فانی
حدیث میرامینی مهرنوش دختر خانواده و منشی شرکت مهندس
بهناز جعفری عمه خواهر محسن
جمشید مشایخی نعمت الله فرهمند پدر بزرگ
محمد عمرانی محسن فرهمند پدر خانواده
مریم معصومی سمانه همسر اسماعیل و دوست مهرنوش
صفا آقاجانی مادر بزرگ
بهرام ابراهیمی حمید فرهمند عموی مهدی
حسن اسدی مهندس رییس شرکت
امیرمهدی کیا یوسف اصلی پدر نازنین
فرحناز منافی مظاهر سوسن همسر حمید
آرزو افشار شايسته همسر اول فانی
هانیه غلامی لیلا فرهمند دختر حمید
مزدک رستمی اسماعیل همسر سمانه

Leave a Reply