اجتماعی اخبار پزشکی چهره های زن علمی

کارهایی که زن میان سال نباید انجام دهد!

توسط 14p.ir
اگر دوران میانسالی خود را سپری می کنید، کارهایی است که باید به شدت از آنها خودداری کنید. ما در اینجا تعدادی از آنها را برایتان آورده ایم.

سیگار کشیدن

sms-sigar
تحقیقات نشان داده که سیگار کشیدن باعث پیری زودرس می شود و سن افراد را تا ۵۷ % بیشتر از سن واقعی نشان می دهد.

مقایسه کردن خود با جوان ترها

61-9767
یادتان باشد که بیست سالگی هیچ گاه باز نمی گردد. اگر این واقعیت را بپذیرید، زندگی شادتری خواهید داشت.

برنزه کردن

برنزه-کردن
برنزه کردن نیز مانند سیگار کشیدن برای شما مضر است و موجب  پیری زودرس، چین و چروک، لکه های قهوه ای رنگ، شل شدن و از همه بدتر سرطان پوست می شود.

ورزش نکردن

581572263425019884128230221757017413180
شاید با ورزش کردن، به اندام بیست سالگی خود باز نمی گردید اما یادتان باشد که فعالیت برای سلامتی شما واجب است. ورزش نکردن یکی از بدترین کارهایی است که با بدن خود انجام می دهید. به پیاده روی بروید یا در باشگاه ثبت نام کنید. حتی اگر وقت کافی برای بیرون رفتن از خانه ندارید، حرکات ساده ورزشی را در خانه انجام دهید. در این صورت احساس بهتری خواهید داشت و زیباتر به نظر خواهید رسید.

آرایش زیاد

efd98b9d5fd499ecd9122994c060f06d
در سن ۵۰ سالگی، آرایش زیاد بر زیبایی شما تاثیر منفی می گذارد. کرم پودر زیاد، رژ های قرمز، سایه چشم روشن بر ضد زیبایی شما عمل می کند. در این سن هر چه کمتر آرایش کنید، زیباتر و حتی جوان تر به نظر خواهید رسید.

کمبود خواب

fc26e1b14c032e52f742f38db8eced2b
خواب کافی برای شما ضروری است. از گودی زیر چشم تان نیز جلوگیری می کند. شما برای سلامتی خود به ۷ تا ۸ ساعت خواب در طول شبانه روز احتیاج دارید. در این صورت انرژی لازم برای فعالیت های روزانه خود را نیز دریافت خواهید کرد.

مصرف غذاهای فراوری شده

women.wuweitao.ir-‍Proccesed-meat
از اضافه کردن شکر، نمک و رنگ های افزودنی به مواد غذایی خود خوددرای کنید زیرا به متابولیسم و سلامت کلی بدن تان آسیب می رساند. سعی کنید از مواد غذایی طبیعی مصرف کنید که به زنان در هر سنی توصیه می شود.

نپذیرفتن تغییرات

333502_946
شاید با تغییرات میانه خوبی نداشته باشید اما بهتر است با افزایش سن تغییراتی در مدل مو، شیوه لباس پوشیدن و فعالیت هایی که انجام می دهید، ایجاد کنید. این بدین معنی نیست که دوران جذابیت و لذت بردن از زندگی شما به پایان رسیده، اما باور کنید که دوران پوشیدن دامن کوتاه گذشته است.

سلفی گرفتن

Q1422795555
تکنولوژی چیز بسیار خوبی است و هیچ اشکالی در ثبت لحظه های شما وجود ندارد اما در این کار افراط نکنید.

عدم آشنایی با تکنولوژی و دنیای مجازی

frustrated-woman-at-computer
در دنیای مدرن امروز، شما باید با تکنولوژی و مهارت های آن آشنا باشید. برای این منظور از فرزندانتان کمک بگیرید یا حتی اگر لازم شد در کلاس های آموزشی ثبت نام کنید. این کار نه تنها زندگی شما را ساده تر می کند بلکه هیجان بسیاری نیز به همراه دارد.
(Visited 124 times, 1 visits today)
  
کانال گردشگری

درباره نویسنده

14p.ir

Leave a Comment