بین المللی چهره های مرد فرهنگ و هنر گوناگون

کوربین بلو ( ۶ عکس )

توسط 14p.ir

کوربین بلو کوربین بلو ریورز که به کوربین بلو مشهور است، بازیگر، مدل، رقصنده و خوانندهٔ آمریکایی است. او بیشتر به خاطر نقشش در سری فیلمهای دبیرستان موزیکال، مجموعه پرواز ۲۹ سقوط کرد و بپر داخل! شناخته میشود. به عنوان یک مهمان افتخاری به نظر می رسد در برخی از قسمت های تلویزیون سری هانا مونتانا. در پاییز سال ۲۰۰۹، باعث شد نقش اصلی را درفیلم سبک آزاد بازی کند.

CorbinBleuDec06

او همچنین به صورت خواننده تک‌خوان اولین آلبوم خود را با نام جهت دیگر در ۱ مه ۲۰۰۷ عرضه کرد. آلبوم در بیلبورد ۲۰۰ ۱۸،۰۰۰ نسخه در هفته اول رتبه ۳۶ را گرفت.دومین آلبوم او با نام سرعت نور در ۱۰ مارس ۲۰۰۹ در آمریکا عرضه شد.در این منطقه از مرحله، در سال ۲۰۱۰ به تئاتر موزیکال در خیابان برادوی، یک بازی در مناطق مرتفع شده است.کوربین بلو در بروکلین، نیویورک، از مارتا و دیوید ریورز متولد شد.مادر او ایتالیایی-آمریکایی و پدرش جامائیکایی-آمریکایی است.او همچنین دارای سه خواهر به نام‌های جگ، فینکس، و هانتر ریورز می‌باشد بلو در کودکی به مدت چند سال به فراگیری رقص با تمرکز بر باله و جز پرداخت.او از دبیرستان هنر بخش لس‌آنجلس فارغ‌التحصیل شد.

220px-Corbin_Bleu_2,_2008

بلو تعلیماتی در رقص دید، که سرانجام اولین دانش‌آموز بااعتبار در آکادمی رقص دبی آلن شد بعد از آن او به عنوان یک دانش‌آموز ارشد تئاتر، با تعقیب کردن جای پای مادرش، در دبیرستان مشهور هنرهای نمایشی نیویورک شرکت کرد. همانند پدرش او برای اولین بار در سن ۲ سالگی در تبلیغات تلویزیونی مانند Life cereal، Bounty، Hasbro و Nabisco شرکت کرد. این زمانی بود که او در علاقه‌اش به رقص با تمرکز بر باله و جز پی برد که به صورت معمول در کلاس درسش تنها شاگرد پسر بود.

Another_Side_album

در ۴ سالگی او مدلی برای کمپانی مدسازی فورد در نیویورک بود.او در چندین تبلیغات چاپ شده مانند Macy’s، Gap، مجله Target و Toys R Us و مجله‌های کودکان و والدین حضور داشت و همچنین عکسش در بازیچه‌های کودکان و بسته‌ها دیده میشد. در سن ۶ سالگی، کوربین اولین تجربه حرفه‌ای تئاتر خود را در تئاتر برادوی انجام داد. او در این سری از نمایش‌ها در “تینی میم مرده است” در نقش پسربچه متروک و لال بازی کرد.

C

در سال های ۲۰۰۷ و۲۰۰۶ و۲۰۰۸، ایفای نقش کوربین از “چاد دانفرث” در یک سری از معروف فیلم های دیزنی “دبیرستان موزیکال” در مقابل وونسا هاجنز، اشلی تیزدیل وزک افران ولوکاس گرابل ومونک کلمن، که برنده جایزه امی و محبوبیت بسیار زیاد از فیلم های کانال دیزنی اصلی.

casamento-rei-butao-2011

 

در این مجموعه، نقش آبی بازیکن بسکتبال تیم چاد دانفرث، یکی از همکاران از شخصیت اصلی “تِروی بولتون” (زک افران). است از آن به بعد تبدیل به یکی از فیلم های دیزنی کانال اصلی دارای امتیاز. در پاییز ۲۰۰۹ است، و ستاره دار در یک فیلم سبک آزاد بازی “کیل بریانت” در مقابل ساندرا اچه وریا ومدیسون پتیس.کوربین بلو نقش بازیگران در برادوی بازی موسیقی “در مناطق مرتفع.

 

 

 

corbin_bleu

(Visited 118 times, 1 visits today)
  
کانال گردشگری

درباره نویسنده

14p.ir

Leave a Comment