APR Audi RS7-ماشین آیودی 2015 – دانشنامه تصویری برتر

Blog

APR Audi RS7-ماشین آیودی 2015

by علوم کاربردی, فناوری, مهندسی in مارس 12, 2015

نمایشگاه خودرو ژنو

نمایشگاه میان‌کشوری خودرو ژنو (فرانسوی: Salon International de l’Auto) یک نمایشگاه خودرو است که به ماه مارس هر سال در شهر ژنو کشور سوئیس برگزار می‌گردد. محل برگزاری آن یک مرکز همایش در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی ژنو است که توسط سازمان بین‌المللی تولیدکنندگان وسایل نقلیه موتوری سازمان‌دهی می‌شود و یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های خودرو در سطح دنیا به حساب می‌آید.

این نمایشگاه خودرو که نخستین بار در سال ۱۹۰۵ برگزار شد، میزبان به‌تقریب تمامی انواع خودروهای با موتور درون‌سوز در طول تاریخ خودرو بوده است؛ یعنی از زمانی که خودروهای با سوخت بنزین و ماشین‌های بخار ساخته شدند. به طول معمول ابرخودروها بیش‌ترین توجه را در این نمایشگاه به خود جلب می‌کنند. دایره فعالیت این نمایشگاه تنها به خودرو محدود نبوده و مسائل مرتبط با آن همچون خودروهای نمونه، تجهیزات تازه، پیشرفت‌های تکنیکی، قراردادهای میان‌کشوری و مسائل سیاسی و اجتماعی نیز در این نمایشگاه خودرو مطرح شده است. باید در نظر داشت با وجود آنکه کشور سوئیس هیچ صنعت خودروی بومی ندارد، اما این نمایشگاه محل بسیار خوبی برای رقابت خودروسازان به حساب می‌آید.

بخش‌ها

بخش‌های گوناگون نمایشگاه خودرو ژنو از قرار زیر است:

 1. خودروهای ۳ چرخ و بیش‌تر.
 2. خودروهای برقی.
 3. بدنه خودروهای موتوری، طراحی خودرو و مهندسی خودرو.
 4. خودروهای تغییر سوخت داده‌شده.
 5. لوازم جانبی و قطعات خودرو.
 6. سازندگان اصلی قطعات خودرو.
 7. کارگاههای اموزشی به جهت تامیر و نگهداری خودروهای موتوری.
 8. خدمات و محصولات گوناگون مرتبط با خودرو.
 9. پویانمایی / تفریحی.

همچنین میبینیم عکس های ماشین آیودی APR Audi RS7

APR Audi RS7-  ماشین آیودی 1394 APR Audi RS7-  ماشین آیودی 2015 APR Audi RS7-  ماشین آیودی جدید APR Audi RS7-  ماشین آیودی سال APR Audi RS7-  ماشین آیودی موتور APR Audi RS7-  ماشین آیودی APR Audi RS7- ماشین آیودی 2015

Leave a Reply